Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    OK, rozumiem


O targach

#KupujŚwiadomieTargi odbędą się w dniach:

17-18 czerwca w Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3.

Zapraszamy na:
- Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting,
- Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty,
- Zielono Mi - targi roślin, kwiatów i dekoracji,
- Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady,
- Dzikę Ucztę - zlot food trucków i restauracji.


Pojawią się lubiane przez Was marki, manufaktury i artyści, a także twórcy, których dotychczas nie mieliście okazji spotkać podczas targów.

Polscy projektanci mody, producenci kosmetyków naturalnych, artyści graficy, producenci roślin, kwiaciarnie, food trucki, restauracje, manufaktury kawy, słodyczy i lodów.


- 2 dni wspaniałych zakupów,
- najlepsi, wyselekcjonowani wystawcy,
- dziesiątki tysięcy wyjątkowych produktów,
- inspirujące spotkania z twórcami,
- wyjątkowa atmosfera.

Wydarzenia na Facebooku:

* Fashion Meeting - targi mody autorskiej i wzornictwa *
www.facebook.com/events/930673951634633* Natural Beauty - targi kosmetyków naturalnych i wegańskich *
www.facebook.com/events/1099779097412774* Zielono Mi - targi roślin, kwiatów i dekoracji *
www.facebook.com/events/695678705554403* Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady *
www.facebook.com/events/2326124437548428
* Dzika Uczta - zlot food trucków i restauracji *
www.facebook.com/events/928975924765974
#KupujŚwiadomie
Hasło #KupujŚwiadomie od wielu lat doskonale przedstawia ideę targów i staje się silnym trendem. Minimalizm zakupowy w dobie konsumpcjonizmu nie należy do najprostszych, a jednak zyskuje wielu zwolenników. To świadome i rozsądne kupowanie produktów. W myśl akcji #KupujŚwiadomie przypominamy, dlaczego warto robić tylko świadome zakupy.

Główna idea #KupujŚwiadomie
To nic innego, jak przemyślane podejmowanie decyzji zakupowych. Wybieramy tylko takie produkty, które spełniają odpowiednie kryteria. W różnych branżach będą one różnić się od siebie, ale przede wszystkim kupujmy wartościowe produkty, które posłużą nam przez dłuższy czas i są wyprodukowane z poszanowaniem ludzkiej pracy.

Po pierwsze – jakość
Wybierając produkty, stawiamy na jakość. Odpowiedni dobór materiałów, składników lub kierowanie się silnym zaangażowaniem w proces wyprodukowania dbając o środowisko naturalne, tworząc z poszanowaniem zasobów – to kluczowy element.

Wybieraj polskich producentów
Na rynku dostępnych jest wiele polskich firm, więc wybór jest szeroki. Wspierając małe przedsiębiorstwa i manufaktury, otrzymujemy gwarancję perfekcyjnie dopracowanego produktu, i bezproblemowy kontakt z producentem. Często bywa tak, że kolekcje odzieży, obuwia, biżuterii, kosmetyki, wykonywane są własnoręcznie przez twórców, z pełnym oddaniem w tworzenie produktu – co podnosi ich wartość. Świadome kupowanie to także wybieranie i wspieranie polskich twórców. Patriotyzm ekonomiczny ma tutaj kluczowe znaczenie. Kupując polskie produkty wspieramy także naszą gospodarkę. Obrót pieniądza, złotówki w naszym kraju – szczególnie w dobie pandemii – jest niezwykle ważny i pomocny.

Bądź Eko!
Nie można pominąć tego istotnego zagadnienia. Wybierając odpowiednie produkty, powinniśmy mieć świadomość, jak nasz zakup wpływa na środowisko. Róbmy przemyślane zakupy. Dla wielu polskich twórców, których można spotkać podczas targów Fashion Meeting czy Natural Beauty, ekologia ma ogromne znaczenie. Wykorzystując oni do produkcji nie tylko naturalne składniki czy materiały, ale również dbają o opakowania i stosują takie z recyklingu lub wdrążają zasady zero waste. Bezpośrednie przełożenie widać w naturalnych materiałach, składnikach, dbałości o najwyższą jakość produktu.
Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty

Zielono Mi - targi roślin, kwiatów i dekoracji

Dzika Uczta - zlot food trucków i restauracj

Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady